CoolerMaster Case HAF XM, RC-922XM-KWN1, Mid-tower black chassis, Windows Vertical, USB 3.0 x2 (Internal), 3.5/2.5"Hot swap x2, Front 200mm Red LED with on/off fan x 1, Top 200mm fan x 1, rear 140mm fan x 1

8.523,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Case HAF XM, RC-922XM-KWN1, Mid-tower black chassis, Windows Vertical, USB 3.0 x2 (Internal), 3.5/2.5"Hot swap x2, Front 200mm Red LED with on/off fan x 1, Top 200mm fan x 1, rear 140mm f...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.523,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Case HAF XM, RC-922XM-KWN1, Mid-tower black chassis, Windows Vertical, USB 3.0 x2 (Internal), 3.5/2.5"Hot swap x2, Front 200mm Red LED with on/off fan x 1, Top 200mm fan x 1, rear 140mm fan x 1

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка