CoolerMaster Case HAF XB

CoolerMaster Case HAF XB

5.490,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Case HAF XB, Mesh Top Cover, USB 3.0 x 2, 120mm fan(1800 RPM) x 2, RC-902XB-KKN1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Case HAF XB, Mesh Top Cover, USB 3.0 x 2, 120mm fan(1800 RPM) x 2, RC-902XB-KKN1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка