CoolerMaster Case HAF 932 Black RC-932-KKN1-GP Case w/o PSU

8.543,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Case HAF 932 Black RC-932-KKN1-GP Case w/o PSU


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.543,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Case HAF 932 Black RC-932-KKN1-GP Case w/o PSU

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка