CoolerMaster Case HAF 922

CoolerMaster Case HAF 922

5.990,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Case HAF 922, RC-922M-KKN1-GP HAF Mini Tower - with 20 cm fan in the front and top


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Case HAF 922, RC-922M-KKN1-GP HAF Mini Tower - with 20 cm fan in the front and top

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка