CoolerMaster Case HAF 912, RC-912P-KKN1, black interior, Fornt 200x30 red led fanx 1 1x12cm black fan, 1x e-SATA, 2x USB2.0, Color box

4.800,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Case HAF 912, RC-912P-KKN1, black interior, Fornt 200x30 red led fanx 1 1x12cm black fan, 1x e-SATA, 2x USB2.0, Color box


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 4.800,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Case HAF 912, RC-912P-KKN1, black interior, Fornt 200x30 red led fanx 1 1x12cm black fan, 1x e-SATA, 2x USB2.0, Color box

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка