CoolerMaster Case Cosmos II Ultra Tower Black, RC-1200-KKN1, USB 3.0 x 2, USB2.0 x4, 20cm fan x 1,12cm fanx3, 14cm fanx1

18.819,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Case Cosmos II Ultra Tower Black, RC-1200-KKN1, USB 3.0 x 2, USB2.0 x4, 20cm fan x 1,12cm fanx3, 14cm fanx1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 18.819,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Case Cosmos II Ultra Tower Black, RC-1200-KKN1, USB 3.0 x 2, USB2.0 x4, 20cm fan x 1,12cm fanx3, 14cm fanx1

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка