CoolerMaster B Seies

CoolerMaster B Seies

2.990,00 ден.   Спореди

CoolerMaster B Seies, B500 Active PFC 230V only EU Cable, RS500-ACABM3-U1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster B Seies, B500 Active PFC 230V only EU Cable, RS500-ACABM3-U1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка