CoolerMaster Aquagate Max RL-HUB-KBU1-GP Radiator/Water block/Pump/Fan
CoolerMaster Aquagate Max RL-HUB-KBU1-GP Radiator/Water block/Pump/Fan

CoolerMaster Aquagate Max RL-HUB-KBU1-GP Radiator/Water block/Pump/Fan

8.911,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Aquagate Max RL-HUB-KBU1-GP Radiator/Water block/Pump/Fan


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.911,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Aquagate Max RL-HUB-KBU1-GP Radiator/Water block/Pump/Fan

Тип на вентилатор CPU
Сокет 754,775,939,AM2
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка