Cooler X5TECH Case

99,00 ден.   Спореди

X5TECH Case FAN 12cm, connector to MB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 99,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


X5TECH Case FAN 12cm, connector to MB

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка