Cooler X5TECH 478 CPU

Cooler X5TECH 478 CPU

197,00 ден.   Спореди

X5TECH CPU FAN Socket 478


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 197,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


X5TECH CPU FAN Socket 478

Сокет 478
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка