Cooler Spire SP513S6 QuadroFlow VI LGA775 CPU

277,00 ден.   Спореди

SP513S6 QuadroFlow VI 775 Intel Pentium 4 Cooler ~ 3.8GHz Prescott, Sleeve, Aluminum, 3 pin, 19dBA Spider


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 277,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 279,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SP513S6 QuadroFlow VI 775 Intel Pentium 4 Cooler ~ 3.8GHz Prescott, Sleeve, Aluminum, 3 pin, 19dBA Spider

Сокет LGA775
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка