Cooler Spire HD07015S1M3 Flowcooler II HDD

189,00 ден.   Спореди

HD07015S1M3 Flowcooler II Hard disk FlowCooler, Single 12V DC Fan Sleeve bearing, 4 pin


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 189,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HD07015S1M3 Flowcooler II Hard disk FlowCooler, Single 12V DC Fan Sleeve bearing, 4 pin

Тип на вентилатор HDD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка