Cooler Master XDream i117 RR-X117-18FP-R1 entry-level top blowing cooler, aluminum extrusion fin, LGA 1155/1156/775, 1800RPM

Cooler Master XDream i117 RR-X117-18FP-R1 entry-level top blowing cooler, aluminum extrusion fin, LGA 1155/1156/775, 1800RPM

545,00 ден.   Спореди

Cooler Master XDream i117 RR-X117-18FP-R1 entry-level top blowing cooler, aluminum extrusion fin, LGA 1155/1156/775, 1800RPM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 545,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 549,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master XDream i117 RR-X117-18FP-R1 entry-level top blowing cooler, aluminum extrusion fin, LGA 1155/1156/775, 1800RPM

Тип на вентилатор CPU
Сокет LGA1156
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка