Cooler Master X6 Elite (US VERSION)

Cooler Master X6 Elite (US VERSION)

2.999,00 ден.   Спореди

Cooler Master X6 Elite (US VERSION), Universal high-end cooler, 6 heatpipes, 1x12025 PWM fan, 600-1800RPM/ Include LGA 2011 Version/ Non-Nickel Plating, RR-X6NN-18PK-R1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master X6 Elite (US VERSION), Universal high-end cooler, 6 heatpipes, 1x12025 PWM fan, 600-1800RPM/ Include LGA 2011 Version/ Non-Nickel Plating, RR-X6NN-18PK-R1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка