Cooler Master Vortex 211Q RR-V211-15FK-R1 Top blowing 2 heatpipe cooler, LGA 1155/1156/775, 1500RPM

899,00 ден.   Спореди

Cooler Master Vortex 211Q RR-V211-15FK-R1 Top blowing 2 heatpipe cooler, LGA 1155/1156/775, 1500RPM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master Vortex 211Q RR-V211-15FK-R1 Top blowing 2 heatpipe cooler, LGA 1155/1156/775, 1500RPM

Тип на вентилатор CPU
Сокет LGA1156
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка