Cooler Master V8, RR-UV8-XBU1-GP Universal high-end gaming cooler, 8 heatpipes, 1x12025 PWM/VR fan

4.190,00 ден.   Спореди

Cooler Master V8, RR-UV8-XBU1-GP Universal high-end gaming cooler, 8 heatpipes, 1x12025 PWM/VR fan


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.190,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master V8, RR-UV8-XBU1-GP Universal high-end gaming cooler, 8 heatpipes, 1x12025 PWM/VR fan

Сокет 775/1155/1156
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка