Cooler Master V10

Cooler Master V10

5.468,00 ден.   Спореди

Cooler Master V10, RR-B2P-UV10-GP Universal high-end gaming cooler,10 heatpipes, 2x12025 PWM fan TEC cooler


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.468,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master V10, RR-B2P-UV10-GP Universal high-end gaming cooler,10 heatpipes, 2x12025 PWM fan TEC cooler

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка