Cooler Master Hyper TX3 Evo Universal Tower, 3 direct contact heatpipe cooler, 92mm 800-2200RPM PWM fan RR-TX3E-22PK-R1

1.399,00 ден.   Спореди

Cooler Master Hyper TX3 Evo Universal Tower, 3 direct contact heatpipe cooler, 92mm 800-2200RPM PWM fan RR-TX3E-22PK-R1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master Hyper TX3 Evo Universal Tower, 3 direct contact heatpipe cooler, 92mm 800-2200RPM PWM fan RR-TX3E-22PK-R1

Тип на вентилатор CPU
Сокет 1366 / 1155/FM1 / AM3+
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка