Cooler Master Hyper 412S Universal incl. LGA 2011, high-end silent cooler, 4 CDC heatpipes, 120mm 1300-900RPM fan with fanspeed adapter RR-H412-13FK-R1

2.399,00 ден.   Спореди

Cooler Master Hyper 412S Universal incl. LGA 2011, high-end silent cooler, 4 CDC heatpipes, 120mm 1300-900RPM fan with fanspeed adapter RR-H412-13FK-R1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master Hyper 412S Universal incl. LGA 2011, high-end silent cooler, 4 CDC heatpipes, 120mm 1300-900RPM fan with fanspeed adapter RR-H412-13FK-R1

Сокет LGA 2011
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка