Cooler Master Hyper 212 Plus RR-B10-212P-GP Tower 4 heatpipe cooler LGA 1366/1156,/LGA775 & AM3/AM2+/AM2

Cooler Master Hyper 212 Plus RR-B10-212P-GP Tower 4 heatpipe cooler LGA 1366/1156,/LGA775 & AM3/AM2+/AM2

2.070,00 ден.   Спореди

Cooler Master Hyper 212 Plus RR-B10-212P-GP Tower 4 heatpipe cooler LGA 1366/1156,/LGA775 & AM3/AM2+/AM2, 120mm fan


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.070,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master Hyper 212 Plus RR-B10-212P-GP Tower 4 heatpipe cooler LGA 1366/1156,/LGA775 & AM3/AM2+/AM2, 120mm fan

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка