Cooler Master GeminII M4 Ultra slim universal cooler, 4 heatpipes, 120x15mm 1600RPM PWM fan RR-GMM4-16PK-R1

1.790,00 ден.   Спореди

Cooler Master GeminII M4 Ultra slim universal cooler, 4 heatpipes, 120x15mm 1600RPM PWM fan RR-GMM4-16PK-R1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.790,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master GeminII M4 Ultra slim universal cooler, 4 heatpipes, 120x15mm 1600RPM PWM fan RR-GMM4-16PK-R1

Сокет LGA1366
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка