Cooler Master Case Storm Trooper Full Tower Gaming, Micro-ATX, ATX, XL-ATX, W/O PSU, black

9.173,00 ден.   Спореди

Cooler Master Case Storm Trooper Full Tower Gaming, Micro-ATX, ATX, XL-ATX, W/O PSU, black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.173,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler Master Case Storm Trooper Full Tower Gaming, Micro-ATX, ATX, XL-ATX, W/O PSU, black

Уреди за напојување No Supply W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка