Cooler DeepCool CK-AM209 All AMD 65W

220,00 ден.   Спореди

Application For
AMD Socket 65W

FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2/940/939/754
FX X6/X4
A10/A8/A6/A4
Phenom X4/X3
Athlon II X4/X3/X2
Sempron
Bussiness Class-Athlon X2
Bu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 220,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 220,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Application For
AMD Socket 65W

FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2/940/939/754
FX X6/X4
A10/A8/A6/A4
Phenom X4/X3
Athlon II X4/X3/X2
Sempron
Bussiness Class-Athlon X2
Bussiness Class-Athlon 64
Athlon/Athlon X2

Technical Spec
Overall Dimension
* 102.5X80X55.5mm
Rated Voltage
* 12VDC
Power Input
* 1.2W
Fan Dimension
* 80X80X25mm
Operating Voltage
* 10.8~13.2VDC
Fan Speed
* 2500±10%RPM
Net Weight
* 224g
Started Voltage
* 7VDC
Max. Air Flow
* 32.4CFM
Bearing Type
* Hydro Bearing
Rated Current
* 0.10±10%A
Noise
* 28dB(A)

Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка