Cooler Deepcool CK-11508 Intel LGA 1150/1151/1155/1156 65W

247,00 ден.   Спореди

Features

Quality heatsink with Ф92mm fan to dissipate heat very efficiently.
Screw and back plate installation to ensure system safety.

Application For

Intel So...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 247,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features

Quality heatsink with Ф92mm fan to dissipate heat very efficiently.
Screw and back plate installation to ensure system safety.

Application For

Intel Socket 65W
LGA1156/LGA1155/LGA1151/LGA1150

Core i7/i5/i3;Pentium G

Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка