Cooler DeepCool Beta 11 All AMD 100W

457,00 ден.   Спореди

Application For

AMD Socket 100W

FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2/940/939/754
FX X8/X6/X4
A10/A8/A6/A4
Phenom II X6/X4/X3/X2
Phenom X4/X3
Athlon II X4/X3/X2
Business ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 457,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 460,00 ден.

пред 3 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Application For

AMD Socket 100W

FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2/940/939/754
FX X8/X6/X4
A10/A8/A6/A4
Phenom II X6/X4/X3/X2
Phenom X4/X3
Athlon II X4/X3/X2
Business Class
Sempron
Athlon/Athlon X2
Athlon FX

Technical Spec
Overall Dimension
* 105x93.5x77mm
Rated Voltage
* 12VDC
Power Input
* 1.32W
Fan Dimension
* Ф92X32mm
Operating Voltage
* 10.8~13.2VDC
Fan Speed
* 2200±10%RPM
Net Weight
* 381g
Started Voltage
* 7VDC
Max. Air Flow
* 37.43CFM
Bearing Type
* Hydro Bearing
Rated Current
* 0.10±10%A
Noise
* 30.7dB(A)

Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка