Cooler CoolerMaster Hyper 101 Tower PWM PR-H101-30PK-RU-GP Universal for AMD AM3/AM2 & INTEL LGA 775  1156/775

Cooler CoolerMaster Hyper 101 Tower PWM PR-H101-30PK-RU-GP Universal for AMD AM3/AM2 & INTEL LGA 775 1156/775

750,00 ден.   Спореди

Cooler CoolerMaster Hyper 101 Tower PWM PR-H101-30PK-RU-GP Universal for AMD AM3/AM2 & INTEL LGA 775 1156/775


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 750,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooler CoolerMaster Hyper 101 Tower PWM PR-H101-30PK-RU-GP Universal for AMD AM3/AM2 & INTEL LGA 775 1156/775

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка