Cooler CM DI5-9HDSF-PL-GP LGA775 CPU

348,00 ден.   Спореди

CM-Cooler DI5-9HDSF-PL-GP CPU Cooler Intel Socket 775, 4200RPM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 348,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Cooler DI5-9HDSF-PL-GP CPU Cooler Intel Socket 775, 4200RPM

Сокет LGA775
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка