Cooler ASUS 775/754/939/AM2 CPU

1.530,00 ден.   Спореди

All in One (775/754/939/AM2) All Speed, Push Pin for Intel/Clip for AMD; Copper Base +  Aluminum fins + 3 Heat pipes


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.530,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


All in One (775/754/939/AM2) All Speed, Push Pin for Intel/Clip for AMD; Copper Base +  Aluminum fins + 3 Heat pipes

Тип на вентилатор CPU
Сокет 754,775,939,AM2
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка