Cooler ASUS 754/939 CPU

239,00 ден.   Спореди

ASUS AMD Cooler K8A1-8LB3, Socket Type AMD Socket 754/939, Acoustic Level 36 dBA, Connector 3 pin, Materiel Aluminum Extruded, Airflow Top Flow, Speed 3300 rpm ± 10%


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS AMD Cooler K8A1-8LB3, Socket Type AMD Socket 754/939, Acoustic Level 36 dBA, Connector 3 pin, Materiel Aluminum Extruded, Airflow Top Flow, Speed 3300 rpm ± 10%

Сокет 754/939/940/AM2/AM3
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка