CONTI VC 454

CONTI VC 454

3.990,00 ден.   Спореди

Функции : Суво всмукување со водена филтрација
Простор за сметот : Резервоар за вода
Капацитет на собирање на смет : 1,5 l
Волтажа : 220-240 V ~ 50 Hz.
Мотор : Дупло изолиран с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Функции : Суво всмукување со водена филтрација
Простор за сметот : Резервоар за вода
Капацитет на собирање на смет : 1,5 l
Волтажа : 220-240 V ~ 50 Hz.
Мотор : Дупло изолиран силен бај пас мотор
Номинална сила : 1500 W
Максимална сила : 1900 W
Влечна сила : 1450 mm H2O
Максимум смукање 15 Kpa
Вид на филтери: Вода ,+2филтера
Боја : бела
Материјал : ABS (Горе) / PE (Буре)
Пластични телескопски цевки
Голема четка за јаки теписи
3 додатни четки

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи