CONTI VC 451

4.790,00 ден.   Спореди

Функции : Суво чистење со водена филтрација
Простор за сметот : Буре за вода
Капацитет на собирање на смет : 3 l
Волтажа : 220-240 V ~ 50 Hz.
Мотор : Дупло изолиран силен бај п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 4.790,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Функции : Суво чистење со водена филтрација
Простор за сметот : Буре за вода
Капацитет на собирање на смет : 3 l
Волтажа : 220-240 V ~ 50 Hz.
Мотор : Дупло изолиран силен бај пас мотор
Номинална сила : 1600 W
Максимална сила : 1800 W
Влечна сила : 1350 mm H2O
Максимум смукање 15 Kpa
Вид на филтери: Вода ,+1 текстилен и 1 сунгерест округли филтер
Боја : сина
Материјал : ABS (Горе) / PE (Буре)
Алуминумски телескопски цевки
Голема четка за јаки теписи
4 додатни четки
Димензии : 360x430x600cm.
Тежина : 12 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи