CONRAD NETBOOK PAD ЗА ЛАДЕЊЕ, алуминиумски

2.006,00 ден.   Спореди

Пад за ладење за сите лаптопи до 30,5 cm (12“). Две 60 mm дупчиња овозможуваат работење без загревање. Дупчињата слободно се регулираат за оптимално ладење. Егрономскиот дизајн овозможува едноставно р...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.006,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пад за ладење за сите лаптопи до 30,5 cm (12“). Две 60 mm дупчиња овозможуваат работење без загревање. Дупчињата слободно се регулираат за оптимално ладење. Егрономскиот дизајн овозможува едноставно ракување. Падот за ладење оптички воодушевува со високо квалитетниот алумминум и елегантните плави статусни ЛЕД диоди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка