CONRAD LED РЕФЛЕКТОР 1W

2.891,00 ден.   Спореди

Со оваа LED ѕидна светилка, вие не само што штедите ел. енергија (само 1 W), но исто така може да поставите посебни моменти на светлината во вашиот дом. Поради малата изведба оваа светилка е пого...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.891,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со оваа LED ѕидна светилка, вие не само што штедите ел. енергија (само 1 W), но исто така може да поставите посебни моменти на светлината во вашиот дом. Поради малата изведба оваа светилка е погодна за во дневна соба, спалната или кујна.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка