Conrad LED-бинарен рачен часовник

1.121,00 ден.   Спореди

Времето е прикажано на бинарниот екран со помош на црвени LED диоди. Со притискање на копчето приказот на времето трае 5 секунди. Часовникот може да се прочита во 12 или 24-часовен формат во бинарен ф...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Времето е прикажано на бинарниот екран со помош на црвени LED диоди. Со притискање на копчето приказот на времето трае 5 секунди. Часовникот може да се прочита во 12 или 24-часовен формат во бинарен формат со LED-блокови. Тоа е, еден LED за секоја 1, 2, 4, 8, 16 и 32 минута и 1, 2, 4 и 8 час. Додадете ги овие за да го добиете времето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка