CONRAD 2 ПОРТЕН УСБ 3.0 PCI-EXPRESS

2.465,00 ден.   Спореди

Копирајте големи количини на податоци со запрепастувачка брзина. Оваа картичка Ви овозможува беспрекорно користење на таканаречениот Super-Speed-Modus. Благодарение на PCI-Express - влезот и USB 3.0 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.465,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Копирајте големи количини на податоци со запрепастувачка брзина. Оваа картичка Ви овозможува беспрекорно користење на таканаречениот Super-Speed-Modus. Благодарение на PCI-Express - влезот и USB 3.0 можете да пренесувате податоци со 10 х поголема брзина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка