CONRAD БАТЕРИИ СО ПРОДОЛЖЕНО ДЕЈСТВО СЕТ 4x AAA, 8x AA

2.183,00 ден.   Спореди

Conrad energy Endurance – вашиот штедач на енергија , кој ги комбинира предностите на стандардните батерии и батериите кои може да се полнат. Веднаш по купувањето на овие батерии , истите се веднаш п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.183,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Conrad energy Endurance – вашиот штедач на енергија , кој ги комбинира предностите на стандардните батерии и батериите кои може да се полнат. Веднаш по купувањето на овие батерии , истите се веднаш подготвени за употреба и не мора претходно долго да се полнат. Без разлика дали ви се потребни за дигитална камера, далечинско управување или MP3- плеер: Големиот капацитет и енормно високата ефикасност се грижат за долга употреба – и тоа повеќекратно! Бидејќи наспроти батериите за еднократна употреба вие можете вашите Conrad energy Endurance да ги полните околу 1000 пати. Со ова вие не само што ќе придонесете кон животната средина, туку и кон вашиот буџет. Дури и подолгите паузи во користењето не се проблем бидејќи , за разлика од постоечките батерии кои се полнат, можете слободно да заборавите на потрошувачката при некористење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка