Conard-мини безбедносна камера

2.655,00 ден.   Спореди

Безбедносна камера во компактен формат опремена со Li-Ion батерија, која овозможува снимање до 1,5 часа. Со вградениот микрофон неам да можете само рачно да снимате, туку и со звучно препознавање. С...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безбедносна камера во компактен формат опремена со Li-Ion батерија, која овозможува снимање до 1,5 часа. Со вградениот микрофон неам да можете само рачно да снимате, туку и со звучно препознавање. Секој филм е дополнително обезбеден со временски печат. Брзина на рамката од 30 фрејмови во секунда обезбедува снимки во реално време со резолуција од 720 x 480 пиксели. Можете да користите Micro SD картички до 2 до 32 GB за зачувување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка