CM Standard series case fan 80x80x25mm fan 25dBA / 2500rpm / 32 CFM ( Sleeve), SAF-S82-E1-GP

189,00 ден.   Спореди

CM Standard series case fan 80x80x25mm fan 25dBA / 2500rpm / 32 CFM ( Sleeve), SAF-S82-E1-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 189,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM Standard series case fan 80x80x25mm fan 25dBA / 2500rpm / 32 CFM ( Sleeve), SAF-S82-E1-GP

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка