CM LED series case fan 120mm Blue LED Fan (Rifle Bearing), 2000rpm(Hyper 212 Fan), R4-L2R-20AC-GP

297,00 ден.   Спореди

CM LED series case fan 120mm Blue LED Fan (Rifle Bearing), 2000rpm(Hyper 212 Fan), R4-L2R-20AC-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 297,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 299,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM LED series case fan 120mm Blue LED Fan (Rifle Bearing), 2000rpm(Hyper 212 Fan), R4-L2R-20AC-GP

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка