CM for case PSU ATX V2.3 Passive 400W with EU RS400-PCAPA3-EU

CM for case PSU ATX V2.3 Passive 400W with EU RS400-PCAPA3-EU

2.290,00 ден.   Спореди

Шифра 23399 - CM for case PSU ATX V2.3 Passive 400W with EU RS400-PCAPA3-EU


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23399 - CM for case PSU ATX V2.3 Passive 400W with EU RS400-PCAPA3-EU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка