CM-Fan LED series TLF-S82-ER-GP 80x80x25mm LED fan 22 dBA/1800rpm/23 CFM Red

CM-Fan LED series TLF-S82-ER-GP 80x80x25mm LED fan 22 dBA/1800rpm/23 CFM Red

297,00 ден.   Спореди

Шифра 23900 - CM-Fan LED series TLF-S82-ER-GP 80x80x25mm LED fan 22 dBA/1800rpm/23 CFM Red


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 297,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23900 - CM-Fan LED series TLF-S82-ER-GP 80x80x25mm LED fan 22 dBA/1800rpm/23 CFM Red

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка