CM-Fan LED series R4-L2S-12KB-GP Blue LED on/off fan 120mm

CM-Fan LED series R4-L2S-12KB-GP Blue LED on/off fan 120mm

450,00 ден.   Спореди

CM-Fan LED series R4-L2S-12KB-GP Blue LED on/off fan 120mm, Sleeve, 1200rpm (include on/off panel)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 450,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Fan LED series R4-L2S-12KB-GP Blue LED on/off fan 120mm, Sleeve, 1200rpm (include on/off panel)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка