CM ELITE 430

30.990,00 ден.   Спореди

LGA 1155,Intel i5-2400,(3.10GHz),GeForce GT550 1GDR3 VGA,8GB DDR3 RAM,1333MHz,750GB HDD,DVD/RW


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 30.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LGA 1155,Intel i5-2400,(3.10GHz),GeForce GT550 1GDR3 VGA,8GB DDR3 RAM,1333MHz,750GB HDD,DVD/RW

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка