CM-Cooler DP6-9EDSA-0L-GP STD Cooler Intel Socket 1155 & 1156

297,00 ден.   Спореди

CM-Cooler DP6-9EDSA-0L-GP STD Cooler Intel Socket 1155 & 1156


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 297,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 299,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Cooler DP6-9EDSA-0L-GP STD Cooler Intel Socket 1155 & 1156

Тип на вентилатор CPU
Сокет LGA1156
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка