CM-Cooler DK9-9ID2A-0L-GP STD Cooler CPU Cooler AMD Socket AM2/AM2+/AM3 89W

CM-Cooler DK9-9ID2A-0L-GP STD Cooler CPU Cooler AMD Socket AM2/AM2+/AM3 89W

350,00 ден.   Спореди

Шифра 23380 - CM-Cooler DK9-9ID2A-0L-GP STD Cooler CPU Cooler AMD Socket AM2/AM2+/AM3 89W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 350,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23380 - CM-Cooler DK9-9ID2A-0L-GP STD Cooler CPU Cooler AMD Socket AM2/AM2+/AM3 89W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка