CM-Cooler DI4-8JD3B-OL-GP INTEL P4 478 up to 3.2GHz

CM-Cooler DI4-8JD3B-OL-GP INTEL P4 478 up to 3.2GHz

290,00 ден.   Спореди

CM-Cooler DI4-8JD3B-OL-GP INTEL P4 478 up to 3.2GHz ,Prescott


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Cooler DI4-8JD3B-OL-GP INTEL P4 478 up to 3.2GHz ,Prescott

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка