CM-Cooler CI5-9IDSP-P1-GP  CPU Cooler Intel Socket 775

CM-Cooler CI5-9IDSP-P1-GP CPU Cooler Intel Socket 775

520,00 ден.   Спореди

CM-Cooler CI5-9IDSP-P1-GP CPU Cooler Intel Socket 775, 4200RPM PWM 130W LG


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 520,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Cooler CI5-9IDSP-P1-GP CPU Cooler Intel Socket 775, 4200RPM PWM 130W LG

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка