CM-Chassic Elite 430 black, w/ transparent acrylic for Left side window panel + Elite 500W PassivePFC(#RS500-PCAPJ3-CP), RC-430-KWP500

4.590,00 ден.   Спореди

CM-Chassic Elite 430 black, w/ transparent acrylic for Left side window panel + Elite 500W PassivePFC(#RS500-PCAPJ3-CP), RC-430-KWP500


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Chassic Elite 430 black, w/ transparent acrylic for Left side window panel + Elite 500W PassivePFC(#RS500-PCAPJ3-CP), RC-430-KWP500

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 500 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка