CM-Chassic Elite 370, w/Elite 400W PassivePFC (#RS400-PSAPJ3-CP), RC-370-KKP400

3.990,00 ден.   Спореди

CM-Chassic Elite 370, w/Elite 400W PassivePFC (#RS400-PSAPJ3-CP), RC-370-KKP400


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Chassic Elite 370, w/Elite 400W PassivePFC (#RS400-PSAPJ3-CP), RC-370-KKP400

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 400 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка