CM-Chassic Elite 360 black w/CM Elite 460W 12cm Fan PassivePFC RC-360-KKPK-GP

4.390,00 ден.   Спореди

CM-Chassic Elite 360 black w/CM Elite 460W 12cm Fan PassivePFC RC-360-KKPK-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.390,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Chassic Elite 360 black w/CM Elite 460W 12cm Fan PassivePFC RC-360-KKPK-GP

Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка